بيشتر
هنر و رسانه
1397/10/8 شنبه به منظور گسترش ارتباط بین کتابخانه ها و رسانه ها؛ اولین جلسه کارگروه هنر و رسانه در دفتر سرپرست اداره کل کتابانه های عمومی استان برگزار شد با حضور سرپرست و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان، اولین جلسه کارگروه هنر و رسانه به منظور بررسی راههای گسترش ارتباط بین کتابخانه ها و رسانه ها در دفتر سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ به منظور گسترش راههای انتشار اخبار کتابخانه ها  کارگروه هنر و رسانه با حضور سرپرست، کارشناس روابط عمومی، کارشناس منابع ، کارشناس فرهنگی و دبیر کارگروه هنر و رسانه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تشکیل شد.

حامد زارعی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان ، در این جلسه با اشاره به رسالت روابط عمومی گفت: مهمترین رسالت روابط عمومی حلقه اتصال بین سیستم اداره و مخاطبین و رسانه ها می باشد.

وی افزود: باید سیاستهایی تدوین شود تا روابط عمومی در بستر کتابخانه های با رسانه ها ارتباط برقرار کند.

زارعی ، گسترش دایره تولید کنندگان خبر به کتابداران و روسای شهرستان و کارشناسان را خواستار شد و افزود:هر یک از کتابداران و روسای شهرستانها می توانند یک تولید کننده خبر باشند و برای این منظور آموزشهای لازم را ببینند.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان همچنین با اشاره به رشد روز افزون وسایل ارتباط جمعی گفت: باید تلاش کنیم تا دایره توزیع خبر را به پیام رسانهای جدید و منابع رسانه های مکتوب گسترش دهیم تا بتوانیم شاهد گسترش دایره مخاطبین باشیم .

در پایان این جلسه مقرر شد فایلهای آموزش خبر نویسی و فرم مخصوص ارسال اخبار به روابط عمومی تهیه و در اختیار روسای شهرستانها قرار گیرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 113