بيشتر
سراوان

2.jpg
1397/2/8 شنبه باحضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی وجمعی از مسئولان شهرستان سراوان؛ از دانش آموزان فعال دربرنامه های کتابخوانی تقدیر شد باهدف ترویج فرهنگ کتابخوانی از دانش آموزان فعال دبیرستان نرجس شهرستان سراوان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛با هدف ترویج فرهنگ مطالعه درمیان نوجوانان و جوانان از دانش آموزان فعال درحوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر شد .
حکیمداد حسین بر رئیس اداره کتابخانه های عمومی سراوان در این مراسم ضمن معرفی فعالیتهای کتابخانه از دانش آموزان دعوت کرد تا با عضویت در کتابخانه های عمومی سراوان از منابع و امکانات موجود بهره مند شوند .
وی با اشاره به برگزاری جلسات نشست کتاب‌خوان در کتابخانه های عمومی و مدارس از دانش آموزان خواست تا با مطالعه کتابهای مفید و معرفی این منابع به دیگران در این نشست ها حضور یابند .
رئیس اداره کتابخانه های عمومی سراوان ادامه داد؛اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در نظر دارد در فصل تابستان واوقات فراغت دانش آموزان برنامه های ویژه ای دارد.
رسول بخش حسین بر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان نیز در این مراسم ضمن اعلام حمایت خود از فعالیتهای کتابخانه های عمومی از دانش آموزان خواست تا درمحافل ادبی که در کتابخانه های عمومی شهرستان و انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان برگزار می گردد حضور یابند .
در پایان این مراسم از دانش آموزان ،اولیا و مربیان فعال در نشست های کتاب‌خوان با اهدای لوح و کارت هدیه تقدیر شد

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 129