بيشتر
معرفی کتاب
1397/10/10 دوشنبه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت می گیرد معرفی چهل کتاب به مناسبت جهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران چهل کتاب با موضوع 9دی و انقلاب اسلامی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان معرفی میگردد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ همزمان با سالروز حماسه 9دی و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی چهل کتاب از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان معرفی خواهد شد .
 
1- کالبدشکافی فتنه هشتاد و هشت، برگرفته از سخنان رهبر معظم انقلاب ، ناشر: انقلاب اسلامی
با مطالعه این کتابچه خواننده می‌تواند به یک درک جمع‌بندی شده و نظام‌مند از مواضع، تحلیل‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در برابر فتنه 88 دست پیدا کند، خطوط اصلی تحلیل ماجرا را به دست آورد، ارزیابی جامعی از عوامل مؤثر در ماجراهای پس از انتخابات داشته باشد و جایگاه، نقش و وظایف خود را در افق آینده مشخص نماید.

«کالبدشکافی فتنه هشتاد و هشت»، شامل نمایه‌ی بیانات رهبر معظم انقلاب از اول فروردین سال 88 در حرم امام رضا علیه‌السلام تا سخنان ایشان در جمع مبلغان مذهبی در آستانه ماه محرم سال 88 است.

این کتاب با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب نمودار درختی در پنج فصل تنظیم شده است که در فصل اول شاهد سخنان رهبری پیش از انتخابات هستیم که در آن به وظیفه‌ مردم، نامزدها، چالش‌های پیش‏رو و آسیب‌های احتمالی پرداخته شده است. فصل دوم، مواضع، تحلیل‌ها، آسیب‌شناسی، توصیه‌ها و هشدارهای ایشان در فاصله‌ی انتخابات تا نمازجمعه تاریخی29 خرداد را در بر می‌گیرد. ماجرای فتنه و جوانب آن و همچنین راهکارهای ایشان برای خروج از فضای فتنه فصل سوم این کتاب را تشکیل می دهد. فصل چهارم به موضوع بصیرت توجه دارد و فصل پنجم به جنگ نرم و بازی بازیگرانش می‌پردازد

 

 

 

 

 

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 182