بيشتر
امام جمعه موقت زاهدان
1396/12/21 دوشنبه امام جمعه موقت زاهدان در بازدید از کتابخانه آیت الله کفعمی خراسانی بیان کرد؛ جوانان و نوجوانان ساعاتی از وقت خود را به کتابخانه گردی اختصاص دهند حجت الاسلام رهدار امام جمعه موقت زاهدان با شرکت در طرح کتابخانه گردی ازجوانان و نوجوان و عموم مردم خواست تا ساعاتی از وقت خود را به کتابخانه گردی اختصاص دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های سیستان  بلوچستان ؛حجت الاسلام احمد رهدار امام جمعه موقت زاهدان با حضور در کتابخانه عمومی آیت الله کفعمی خراسانی گفت: کتابخانه در بالندگی و پویایی یک شهر نقش کلیدی دارد .

وی با اشاره به نقش موثر کتابداران در معرفی منابع مفید به مخاطبین گفت:همت کتابداران این است که بهترین منابع و کتابها در اختیار مراجعین قرار گیرد .

امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به اجرای طرح کتابخانه گردی گفت: اجرای این طرح نباید مختص یک روز خاص باشد و مردم و مسئولین مخصوصا جوانان و نوجوانان باید برای حضور در کتابخانه برنامه ریزی مناسبی داشته باشند و ساعاتی از وقت خود را به کتابخانه گردی اختصاص دهند زیرا کتاب انسان را جوان می کند و واقعیت را در اختیار انسان قرار میدهد و رفیقی است که هرگز خیانت نخواهد کرد .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 132