بيشتر
22بهمن
1396/11/24 سه‌شنبه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛ کتابداران استان سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کردند کتابدران و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان همگام با ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن با آرمان های امام و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

راهپیمایی 22 بهمن

کتابدران و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان همگام با ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن با آرمان های امام و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ اسفندیار زیدآبادی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با تبریک سی ونهمین سالگرد اسلامی گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال کتابدران با برپایی نمایشگاه های معرفی کتاب، عضویت رایگان، ایستگاه نقاشی و مسابقه تهیه روزنامه دیواری با موضوع انقلاب اسلامی فعالیتهای فرهنگی متنوعی را انجام دادند.

زید آبادی افزود بیش از ۵هزار فیش عضویت رایگان در استان بین مراجعین به غرفه های کتابخانه های عمومی توزیع شد. و افراد می توانند در روز ۲۳ بهمن با در داشتن این  فرم به کتابخانه مراجعه و از عضویت رایگان ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن بهرمند شوند.

گفتنی است، حسینعلی شهریاری و علیم یار محمد زهی نمایندگان شهرستان زاهدان در مجلس شورای اسلامی، محمودرضامیری ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و برخی از نمایندگان و مسئولین شهرستانها از غرفه  های کتابخانه های عمومی استان بازدید کردند.

  

   

   

  

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 179