بيشتر
آموزش

IMG_0268.jpg

IMG_0252.jpg

IMG_0233.jpg
1396/11/10 سه‌شنبه با هدف ارتقاء توانمندی کتابداران سیستان و بلوچستان؛ دوره آموزشی «مبانی و روش‌های پایدارسازی خانواده» برگزار شد کتابداران کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان با حضور در دوره آموزشی استانی با مبانی و روش‌های پایدارسازی خانواده آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان، کارشناسان ستادی، روسای ادارات شهرستان‌ها و کتابداران کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان با حضور در دوره آموزشی کتابخانه‌های عمومی با مبانی و روش‌های پایدارسازی خانواده، فرهنگ فرزندپروری و نقد، مرور و معرفی کتاب در کتابخانه‌های عمومی آشنا شدند.

اسفندیار زیدآبادی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان دراین‌باره گفت: این دوره آموزشی ۳۰ ساعته با هدف ارتقاء سطح دانش کتابداران و کارکنان طی ۳ روز در شهرستان زاهدان برگزار شد.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از استادان مجرب دانشگاهی برای تدریس مباحث این دوره آموزشی گفت: این دوره آموزشی با حضور ۱۵۰ تن از کتابداران، روسای ادارات شهرستان و کارشناسان ستادی برگزار شد.

وی با اشاره به ضرورت به‌روزرسانی دانش کتابداران، مدیران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، افزود: در پایان این دوره آموزشی، ضمن برگزاری آزمون نهایی، گواهی آموزشی برای شرکت‌کنندگان صادر شد.

زیدآبادی ادامه داد: برگزاری کارگاه قصه‌گویی با حضور بیش از ۶۰ تن از کتابداران بخش کودک کتابخانه‌های عمومی در ماه گذشته از دوره‌های آموزشی دیگر استان بود که در زاهدان برگزار شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 176